wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Unihokejowe potyczki

czwartek 24 listopad 2011 15:00

W pierwszy listopadowy weekend rozegrane zostały Finały Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja. Z triumfu cieszyć się mogły zawodniczki SP Biadki.

Areną sportowych zmagań była sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Gułtowach. Turniej odbywał się w kategorii młodziczek Wielkopolskiej Ligii Unihokeja 2011 – florbalki.pl. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn. Te w bezpośrednich starciach osiągnęły następujące wyniki:

SP nr 20 POZNAŃ 0:7 UKS VICTORIA GUŁTOWY

Ostatecznie na najwyższym stopniu podium uplasowały się dziewczęta z SP Biadki. Dalsze miejsca zajęły drużyny UKS Victoria Gułtowy oraz UKS Błyskawica Niechanowo.