aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Nagrodzą wybitnie zasłużonych


czwartek 10 styczeń 2013 14:00

Już niebawem dowiemy się, kto zasłużył na uhonorowanie nagrodą Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego. Szansę na to wyróżnienie mają jedynie osoby, które mogą poszczycić się znacznymi zasługami w swej działalności na rzecz powiatu gnieźnieńskiego.

Co roku mają zostać przyznane dwie tego typu nagrody. Jedna trafi do mieszkańca powiatu gnieźnieńskiego, drugi z wyróżnionych będzie osobą spoza tegoż samorządu. Co ważne – nagrodę będzie można otrzymać tylko raz. O uhonorowaniu dokonań zadecyduje Gnieźnieńska Kapituła Orła Białego, która została powołana do życia przez starostów gnieźnieńskich piastujących to stanowisko od 1999 roku. W jej skład wchodzą: Teresa Marciniak, Krzysztof Ostrowski, Jacek Kowalski i Dariusz Pilak.

Jak wskazują osoby odpowiedzialne za to przedsięwzięcie, największe szanse na nagrodę mają osoby działające na rzecz powiatu gnieźnieńskiego i lokalnej społeczności, w szczególności w sferze gospodarczej, kulturalnej, naukowej, edukacyjnej, społecznej itp. Dwójkę triumfatorów poznamy w dniu 21 stycznia, w czasie spotkania noworocznego Powiatu Gnieźnieńskiego.

AW
Źródło: www.powiat-gniezno.pl

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Gniezno.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl