aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Po 36-latach pracy zawodowej przechodzi na zasłużony odpoczynek. Ewa Przybylska z Kłecka na emeryturze.


piątek 25 luty 2022 19:00

Po 36 latach pracy zawodowej, z czego 20 lat w mundurze, na zasłużoną emeryturę przeszła kom. Ewa Przybylska, Komendant Komisariatu Policji w Kłecku. Dała się poznać jako fachowiec z ogromnym doświadczeniem oraz jako wspaniała koleżanka.

Komisarz Ewa Przybylska służbę rozpoczęła w 2001 roku. Początkowo pracowała w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu. W 2012 roku objęła stanowisko Wydziału Kryminalnego KPP w Chodzieży, by w kolejnym roku podjąć służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie. Ostatnio zajmowała stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku.

Pracując w Policji, wykazała się ogromnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością i sumiennością. W 2021 roku została odznaczona Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.

Cechował ją profesjonalizm, empatia oraz chęć dzielenia się wiedzą z młodszymi kolegami.

Insp. Przemysław Kozanecki, Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie, w obecności kadry kierowniczej podziękował kom. Ewie Przybylskiej za służbę życząc jej powodzenia w życiu osobistym, zdrowia i realizacji niespełnionych dotąd planów oraz wręczył symboliczne podziękowanie.

źródło: KPP Gniezno

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Gniezno.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl