aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Siatkarski bój kadetów


niedziela 24 luty 2013 16:00

Dali z siebie wszystko, jednak to nie wystarczyło – tak można podsumować występ w finale Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w Piłce Siatkowej gospodarzy turnieju czyli zawodników MKS MOS Turek. Ze złotymi medalami i pucharem imprezę opuścili gracze z Piły.

Wspomniane mistrzostwa odbyły się w Turku w dniach 22-24 lutego. Wydarzenie gościła hala widowiskowo-sportowa OSiR przy ul. Parkowej. W finale Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w Piłce Siatkowej zmierzyło się z sobą pięć wielkopolskich teamów: MKS MOS Turek, Grom Kalisz, AZS UAM Rataje FKS Poznań, Kaniasiatka Gostyń i SMS Nafta Piła. Triumf w tej trzydniowej rywalizacji odniósł ostatni z wymienionych zespołów. MKS MOS Turek zajął niestety najniższą lokatę.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w Piłce Siatkowej:

1. SMS Nafta Piła
2. Kaniasiatka Gostyń
3. AZS UAM Rataje FKS Poznań
4. Grom Kalisz
5. MKS MOS Turek‹‹

Organizatorami Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w Piłce Siatkowej były: Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej w Poznaniu, Miasto Turek, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku.

AW
Fot. M. Derucki
 

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Gniezno.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl