aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Pango - Nowa aplikacja do parkowania dostępna w Gnieźnie


wtorek 05 listopad 2019 15:00

Z okazji uruchomienia w Gnieźnie usług mobilnych płatności za parkowanie Pango 15 listopada kierowcy parkujący w gnieźnieńskiej strefie będą mogli wypróbować nową aplikację za darmo. W trakcie promocji konsultanci pomogą kierowcom zainstalować i skonfigurować aplikację Pango jak też udostępnią specjalny kod promocyjny. W celu skorzystania z promocji należy zarejestrować się w aplikacji dodać kartę lub doładować konto i wpisać kod o treści START po rozpoczęciu parkowania.  Koszt parkowania do 5 PLN zostanie pokryty przez Pango. Aplikacja Pango dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS, działa w 25 miastach w tym w Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Krakowie czy Gdańsku. Aplikacja Pango jest bezpłatna, a do założenia konta potrzebny jest tylko numer telefonu. Osoby nie posiadające smartfona mogą po rejestracji przez stronę pango.pl zlecać parkowanie za pomocą komend sms lub połączenia telefonicznego z numerem 222 700 000. Kierowcy mogą płacić ze środków zgromadzonych na koncie przedpłaconym lub z karty płatniczej. System Pango został wdrożony w kilkunastu krajach świata, gdzie korzystają z niego setki tysięcy klientów.  
 
System Pango to bezpieczny produkt, pozwalający na płatność za parkowanie przy pomocy telefonu komórkowego. System spełnia rygorystyczne normy ochrony informacji - SSL128b, oraz posiada certyfikaty: PCI, DSS i SOC1. Kalkulacja opłat odbywa się w oparciu o realne naliczanie czasu postoju, dzięki temu opłata pobierana jest za rzeczywisty czas parkowania. Wysokość naliczanych opłat jest zgodna z cennikiem obowiązującym w Strefie Płatnego Parkowania, Pango nie pobiera od Użytkowników prowizji ani nie przerzuca na nich kosztów doładowań czy innych operacji. Obecnie system dostępny jest w ponad 20 miastach w Polsce, w tym: Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. 
 
„Zależy nam, aby nasza aplikacja była jak najbardziej przyjazna i użyteczna wszystkim kierowcom. Przez ostatnie miesiące zbieraliśmy opinie i uwagi naszych użytkowników dotyczące działania systemu i funkcjonalności aplikacji - stworzyliśmy produkt inspirowany ich wskazówkami, prezentując go staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Jako Pango stale pracujemy nad udoskonalaniem systemu, dlatego w przyszłości przewidujemy uruchomienie kolejnych funkcjonalności i dalszy rozwój aplikacji. Wierzę, że aplikacja spotka się z uznaniem kierowców, a dzięki wprowadzanym zmianom parkowanie stanie się jeszcze prostsze”. 

materiał nadesłany

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Gniezno.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl