aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

PiS coraz liczniejszy


wtorek 04 marzec 2014 16:00

W sobotę 1 marca odbyło się posiedzenie Zarządu Okręgowego PiS. Partię zasiliło kilkudziesięciu nowych członków, ale zabrakło wśród nich zwolenników prawicy wprowadzonych do Prawa i Sprawiedliwości przez liderów dwóch lokalnych komitetów – Ryszarda Bartosika i Krzysztofa Zająca.

Podczas weekendowego Zarządu Okręgowego PiS w poczet członków Prawa i Sprawiedliwości włączonych zostało 27 osób. Nie było jednak wśród nich mieszkańców Turku i okolic, gdyż były to osoby z Konina oraz powiatów kolskiego, konińskiego, wrzesińskiego oraz gnieźnieńskiego. Ponadto Zarząd Okręgowy PiS debatował nad stanem przygotowań PiS do wyborów do Parlamentu Europejskiego w okręgu, a pełnomocnicy komitetów terenowych zobowiązani zostali do przygotowania listy osób na członków komisji wyborczych oraz kandydatów na mężów zaufania.

W dniu 1 marca Zarząd Okręgowy PiS powołał też trzy nowe komitety terenowe PiS w powiecie konińskim w gminach Rychwał, Golina oraz w Kleczewie.

Opracował: AW

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •  

Strony portalu Gniezno.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl